Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna svjetiljka BERCESTE 3, 3 x E27, vintageID EK000500870
Stropna svjetiljka BERCESTE 3, 3 x E27, vintageID: EK000500870
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 197,33 €
Stropna svjetiljka BERCESTE 3, metalna, vintage, promjer 45 cm, visina 17 cm, ukupne dimenzije 78 x 6 x 4 cm, 3 x E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stropna svjetiljka BERCESTE 3, metalna, vintage, promjer 45 cm, visina 17 cm, ukupne dimenzije 78 x 6 x 4 cm, 3 x E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Smeđa |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 16 cm |
| Širina | 80 cm |