Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica FAZLI, 4 x E14, vintageID EK000500936
Visilica FAZLI, 4 x E14, vintageID: EK000500936
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 348,53 €
Visilica FAZLI vintage, metal/staklo, 70 x 15 x 35 cm, dimenzija kugli 15 cm, podesiva visina, 4 x E14, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 26.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica FAZLI vintage, metal/staklo, 70 x 15 x 35 cm, dimenzija kugli 15 cm, podesiva visina, 4 x E14, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Zlatno/bijela |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E14 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 35 cm |
| Širina | 70 cm |