Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Xiaomi punjač 120W HyperCharge Combo (Type-A), bijeliID EK000632942
Xiaomi punjač 120W HyperCharge Combo (Type-A), bijeliID: EK000632942
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 36,00 €
Xiaomi punjač 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU Brzi punjač sa 120 W max i USB A utorom! Sadrži 6A kabel i kompatibilan je s već...
Saznaj više
Dostavljamo već od 22.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Xiaomi punjač 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU
Brzi punjač sa 120 W max i USB A utorom! Sadrži 6A kabel i kompatibilan je s većinom pametnih telefona, prijenosnih računala i drugih elektroničkih uređaja. Ima 10 slojeva sigurnosti i pametne zaštite! Kućište je izrađeno od materijala otpornog na plamen i temperaturu stupnja UL94-VO koji pruža hlađenje i sigurno, pouzdano iskustvo.
| Više informacija | |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brzo punjenje | 120 W |
| Ulazni parametri | 100–240 V~, 50/60 Hz, 1.7 A |
| Izlazni parametri | 5V⎓3V, 9V⎓3A, 11V⎓6A, 20V⎓6A maksimalno |
| Priključci | USB Type-A |
| Dimenzije | 63.5 x 60.3 x 28.4 mm (bez duljine zubaca) |
| Brand | Xiaomi |
| Tip proizvoda | Dodatni pribor za mobilnu telefoniju |