Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Corsair K65 Pro Mini, mehanička tipkovnica, žičana, Corsair OPX switch, 65% veličina, crna, CH-91A401A-NAID EK000732882
Corsair K65 Pro Mini, mehanička tipkovnica, žičana, Corsair OPX switch, 65% veličina, crna, CH-91A401A-NAID: EK000732882
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 159,99 €
-5% u košarici
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 17.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Tehničke specifikacije
| CUE softver za tipkovnicu | Podržano u iCUE |
|---|---|
| Kontrole medija i glasnoće | FN prečaci |
| Veličina tipkovnice | 65% |
| Uključeni oslonac za zapešće | Nije podržano |
| Brzina prijenosa tipkovnice | Do 8.000 Hz |
| Ugrađena memorija | 8 MB |
| Broj profila u memoriji | Do 50 |
| Obitelj proizvoda tipkovnice | K65 |
| Tip i veličina tipkovnice | K65 |
| Veličina | 65% |
| Podesiva visina | Da |
| Žična povezanost | USB 3.0 ili 3.1 Type-A |
|---|---|
| Povezivanje tipkovnice | Žičano |
| Materijal kabela tipkovnice | Pleteni |
| Oslonac za zapešće | Nije podržano |
| WIN zaključavanje | FN prečac |
| Kontrole medija | FN prečaci |
| Tipke za medije | FN prečaci |
| Key rollover | Potpuni (NKRO) sa 100% anti-ghostingom |
| Matrica tipkovnice | 67 tipki |
| Prekidači tipki | CORSAIR OPX |
| Raspored tipkovnice | NA (Sjeverna Amerika) |
| Jamstvo tipkovnice | 2 godine |
| Kompatibilnost tipkovnice | PC ili Mac® s USB 3.0 ili 3.1 Type-A priključkom | Windows® 10 | macOS® 10.15 ili noviji | Internetska veza za preuzimanje iCUE softvera |
| HID brzina prijenosa tipkovnice | Do 8.000 Hz |
| Težina | 0.833 kg |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Corsair |
| Tip proizvoda | Tipkovnica |
| Osvjetljena tipkovnica | Da |
| Mehanička | Da |
| Namjena tipkovnice | Gaming |
| Vrsta artikla | Tipkovnica |
| Sučelje | Žično |
| Layout | US |
| Jezik tipkovnice | Engleski |