Candy ploča CDG 32/1 SPXID EK000238875
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 129,00 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Candy donosi inovativne ideje koje će pojednostaviti svakodnevan život: pametna rješenja uz širok asortiman korisniku prilagođenih uređaja. Uz najbolju vrijednost za novac kao ključnu motivaciju, Candy osmišljava cjenovno pristupačne, a za upotrebu jednostavne tehnologije za sve kategorije kućanskih uređaja. Estetika, posvećenost detaljima i snažno uporište u modernom i ležernom stilu života sinonim su jedinstvenog i prepoznatljivog Candy talijanskog dizajna.
- Candy ploča CDG 32/1 SPX
- Širina: 30 cm
- Plinska ploča za kuhanje sa dva plamenika
- Funkcije: 2 površine za kuhanje . 1 brzi plamenik, 1 mali plamenik
- Sigurnosni ventil Sicur Flame (prekid dovoda plina ako se plamen ugasi)
- Dimenzije (VxŠxD): 45 x 290 x 510 mm
- Dimenzije za ugradnju (ŠxD): 270 x 494 mm
Idea
Klasične plinske ploče, idealan su odabir za ljubitelje tradicionalnog dizajna. Ergonomski gumbi i moderne rešetke vrhunske završne obrade uz plamenike različite snage jamče jednostavnost upotrebe uz optimalne rezultate.
Kontrolni gumbi
Kontrolni gumbi za preciznu regulaciju snage.
| Brand | Candy |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Plinska |
| Broj zona za kuhanje | 2 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Ne |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.6 cm |
| Širina | 29 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 6 kg |
| Bruto težina | 7 kg |