Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko pećnica BBIR13300XCID EK000533069
Beko pećnica BBIR13300XCID: EK000533069
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 10% popusta u košarici! Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 359,99 €
- Cijena
- 289,99 €
Dodatnih 10% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
260,99 €
Beko pećnica BBIR13300XC
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko pećnica BBIR13300XC
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Tip proizvoda | Pećnice |
| Tip pećnice | Multifunkcionalna |
| Način čišćenja | Hidroliza |
| Energetska klasa | A |
| Volumen pećnice | 72 l |
| Broj programa | 8 |
| Grill program | Da |
| Pizza program | Ne |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Da |
| Pečenje na više razina | Da |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Da |
| Temperaturna sonda | Ne |
| Zaslon | Da |
| Funkcija vremena | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Mekano zatvaranje vrata | Ne |
| Premaz protiv otisaka prstiju | Ne |
| Visina | 59.5 cm |
| Širina | 59.4 cm |
| Dubina | 56.7 cm |
| Neto težina | 29.6 kg |
| Bruto težina | 32.2 kg |