Samsung 32" Odyssey G7 Gaming monitor LS32DG702EUXDU, IPS 4K UHD, 144Hz, 1ms, nVidia G-Sync, AMD FreeSync, 2x HDMI, DisplayPort, USB Hub, Pivot, ZvučniciID EK000660890
Samsung 32" Odyssey G7 Gaming monitor LS32DG702EUXDU, IPS 4K UHD, 144Hz, 1ms, nVidia G-Sync, AMD FreeSync, 2x HDMI, DisplayPort, USB Hub, Pivot, ZvučniciID: EK000660890
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 589,00 €
LS32DG702EUXDU, 32, 16:9, Panel IPS, 3840x2160, 350 cd/m2, Kontrast 1.000:1, 178°, 178°, 1 ms, DP, HDCP, HDMI x2, Zvučnici da, Ravni, Boja Crna, Postolje pivot, Postolje podesivo po visini, Postolj...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
LS32DG702EUXDU, 32, 16:9, Panel IPS, 3840x2160, 350 cd/m2, Kontrast 1.000:1, 178°, 178°, 1 ms, DP, HDCP, HDMI x2, Zvučnici da, Ravni, Boja Crna, Postolje pivot, Postolje podesivo po visini, Postolje swivel, Postolje tilt, 144Hz
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Namjena monitora | Gaming |
| Veličina zaslona | 32 " |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | IPS |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Da |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| D-Sub | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |
| Ostalo | VESA 100 mm, Postolje pivot, tilt, swivel, podesivo po visini |