Denver TR-63 AM/FM radio, Light WoodID EK000849733
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 39,99 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Denver TR-63
AM/FM analogni radio s AUX ulazom u elegantnom dizajnu svijetlog drva. Jednostavno korištenje i kvalitetan zvuk za svakodnevno slušanje omiljenih radijskih postaja.
Klasični AM/FM analogni radio
Jednostavno se prebacujte između omiljenih radijskih postaja i dodatno proširite mogućnosti korištenjem AUX ulaza za povezivanje MP3 uređaja ili drugih izvora zvuka.
Poboljšan prijem signala
Teleskopska FM antena i ugrađena AM antena osiguravaju stabilan i jasan prijem signala za neprekidno slušanje.
Jednostavno i intuitivno upravljanje
Podesite glasnoću i frekvenciju pomoću klasičnih rotacijskih kotačića, dizajniranih za lako i precizno upravljanje.
Kvalitetan zvuk
Maksimalna izlazna snaga od 15 W (1,5 W RMS) pruža iznenađujuće bogat i čist zvuk u kompaktnom kućištu.
Fleksibilno napajanje
Koristite uređaj putem ugrađenog napajanja od 230 V kod kuće ili ga napajajte s 4 AA baterije (nisu uključene) za prijenosno slušanje.
Specifikacije
| Vrsta baterije | AA (alkalne) |
| Broj baterija | 4 kom |
| AM tuner | Da |
| FM tuner | Da |
| AUX ulaz | Da |
| Bluetooth | Ne |
| DAB+ tuner | Ne |
| MicroSD utor | Ne |
| USB-A | Ne |
| USB-C | Ne |
| Napon napajanja | 230 V |
| Potrošnja u stanju mirovanja | 0.37 W |
| Automatski standby | N/A |
| Izlazna snaga | 15 W / 1.5 W RMS |
| Otpornost na vodu | Ne |
| IP zaštita | Nema |
| Brand | Denver |
| Maksimalna snaga W | 1.5 W |
| Tip napajanja | Plug in + baterija |
| Internet radio | Ne |
| DAB+ | Ne |
| Bežično povezivanje | Ne |