Samsung Galaxy Z Fold 7 12GB/512GB Blue Shadow, mobitelID EK000717306
Samsung Galaxy Z Fold 7 12GB/512GB Blue Shadow, mobitelID: EK000717306
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 2.219,00 €
Preklopni Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ 200 MP, glavna kamera brzi Snapdragon 8 Elite (3 nm) procesor
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Preklopni Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+
- 200 MP, glavna kamera
- brzi Snapdragon 8 Elite (3 nm) procesor
Informacije o punjaču
-
-
Priložen je uređaj za punjenje: Ne
-
| Brand | Samsung |
| Boja | Plava |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina zaslona | 8.2 " |
| Tip zaslona | Foldable Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | Trostruka: 200 MP, f/1.7, 24mm (široka), 1/1.3, 0.6µm, multi-directional PDAF, OIS, 10 MP, f/2.4, 67mm (telefoto), 1/3.52, 1.12µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 123˚, 12mm (ultraširoka), 1/3.2, 1.12µm |
| Tip procesora | Qualcomm SM8750-AB Snapdragon 8 Elite (3 nm) |
| Kapacitet baterije | 4400 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16, One UI 8 |
| Operativni sustav | Android |
| Ostalo | Otisak prsta (bočno postavljen), akcelerometar, žiroskop, blizina, kompas, barometar, Samsung DeX (podrška za radnu površinu), Podrška za Ultra Wideband (UWB), Circle to Search, zbog smanjenja zagađivanja okoliša Samsung je iz paketa uklonio USB adapter za napajanje i slušalice, kabel USB-C je u paketu. |
| Visina | 158.4 mm |
| Širina | 143.1 mm |
| Dubina | 3.9 mm |