KETTLER sobni bicikl Ride 100ID EK000331376
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 424,58 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Bicikli su jednostavne i učinkovite sprave koje imaju pozitivan utjecaj na vaše tijelo . Trening na biciklu donosi puno pozitivnih prednosti koje su vrlo učinkovito sredstvo za mršavljenje i održavanje idealne tjelesne težine, služi i za razvoj mišića donjeg dijela tijela. Redovna vožnja biciklom također može pomoći u smanjenju visokog krvnog tlaka, regulira razinu šećera u krvi, pa čak i pomaže u sprečavanju srčanih bolesti.
Sobni bicikl Kettler Ride 100 ima magnetni sistem kočenja i 6 kg zamašnjak. Otpor se regulira ručno uz pomoć gumba u 8 stupnjeva.
| ŠIFRA PROIZVODA | HT1005-100 |
|---|---|
| PROIZVOĐAČ | Kettler |
| JAMSTVO | 2 godine |
| MATERIJAL | Metal, Plastika |
| KOMBINACIJA BOJA | crna |
| PRIKAZ KOMPJUTERA | vrijeme, udaljenost, brzina, potrošnja energije, broj zamaha, otkucaj srca |
| MJERENJE PULSA | senzor za ruke |
| KOMPATIBILAN SA POLAR-OM | Ne |
| GORNJA GRANICA PULSA | optički signal |
| PROSJEČNA VRIJEDNOST NA KRAJU TRENINGA | Ne |
| MJERENJE PULSA U FAZI MIROVANJA | Ne |
| VJEŽBANJE PO CILJNIM ZONAMA | Ne |
| STALNI PRIKAZ | 3 funkcije |
| CILJANI TRENING (FAT/FIT/MANUAL) | Ne |
| KOČIONI SUSTAV | magnetski |
| ZAŠTITA TIPKI OD ZNOJA | Da |
| PRIJENOS SNAGE | remenski |
| TEŽINA ZAMAŠNJAKA | 6 kg |
| PODRUČJE SNAGE | 1-8 (ručno podešavanje) |
| ELEKTRIČNO NAPAJANJE | baterija |
| PODEŠAVANJE VISINE SJEDIŠTA | Da |
| BRZO PODEŠAVANJE VISINE SJEDIŠTA | Da |
| HORIZONTALNO PODEŠAVANJE SJEDALA | Da |
| NIŽI PRISTUP | Da |
| VOLAN | upravljač podesiv po nagibu |
| SAMOIZRAVNAVAJUĆE PEDALE SA REMENIMA | Da |
| MAKSIMALNO OPTEREĆENJE | 130 kg |
| DIMENZIJE PROIZVODA (D/Š/V) | 90 x 54 x 136 cm |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Sobni bicikl i spinning |
| Brand | Kettler |
| Podešavanje opterećenja | Ručno podešavanje |
| Težina zamašnjaka | 6 kg |
| Stupnjevi otpora | 8 |
| Mjerenje pulsa | Da |
| Funkcije kompjutera | Vrijeme, udaljenost, brzina, potrošnja energije, broj zamaha, otkucaji srca |
| Maksimalna nosivost | 130 kg |
| Podešavanje visine sjedišta | Da |
| Podešavanje volana | Da |