Pernica, četvrtasta, Cerda, SpidermanID EK000598883
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 7,95 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Pernica četvrtastog oblika s 2 pretinca koja se zatvaraju patentnim zatvaračem, koja će oduševiti sve male obožavatelje Spidermana. Ova pernica je idealan izbor za djecu koja žele organizirati svoj školski pribor na praktičan i dinamičan način. Ova pernica pruža dovoljno prostora, izdržljivost i šarm Spidermana, čineći je neizostavnim dodatkom za školu i stvaranje uzbudljivih trenutaka.
Dimenzije: 22,5 x 8 x 10 cm
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Cerda |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Muški |
| Motiv | Ljudi |
| Vrsta pernice | Bez pribora |
| Visina | 10 cm |
| Duljina | 22.5 cm |
| Širina | 8 cm |