Pernica, trokutasta, Cerda, FrozenID EK000598890
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 07.06.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 10,99 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Trokutasta pernica s motivima "Snježnog kraljevstva" je čaroban dodatak za male obožavatelje ovog popularnog Disneyjevog filma! Obično dolazi u svijetlim bojama s prepoznatljivim likovima poput Elze, Ane i Olafa te ukrasnim elementima poput snježnih pahuljica ili ledene kristale. Ova trokutasta pernica je praktična i lako se nosi zahvaljujući svom obliku, a unutrašnjost je dovoljno prostrana za smještaj olovaka, gumica, oštrilica i drugih školskih potrepština. Neka vaše dijete osjeti čaroliju "Snježnog kraljevstva" sa sobom u školu uz ovu prekrasnu trokutastu pernicu!
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Pernica |
| Brand | Cerda |
| Razred | 5.-8. razred O.Š. |
| Spol | Ženski |
| Motiv | Ljudi |
| Vrsta pernice | Bez pribora |
| Visina | 11.5 cm |
| Duljina | 22.5 cm |
| Širina | 2 cm |