Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Končar hladnjak H60331BHID EK000659837
Končar hladnjak H60331BHID: EK000659837
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 409,99 €
...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
![]()
| Boja: | bijela |
| Broj artikla: | TAEC00 |
| EAN 13: | 3858884338477 |
| MJERE | |
| Ukupni korisni volumen: | 331 l |
| Visina/ Širina/ Dubina: | 170x60x60 cm |
| OPREMLJENOST | |
| Odleđivanje prostora za hlađenje: | ručno |
| Odleđivanje prostora za zaleđivanje: | – |
| Reguliranje temperature: | + |
| Osvjetljenje unutarnjeg prostora: | + |
| Staklene police u hladnjaku: | 5 |
| Žičane police u hladnjaku: | – |
| Žičane police u prostoru za zaleđivanje: | – |
| Staklene police u prostoru za zaleđivanje: | – |
| Ladice u ledenici: | – |
| Posuda za povrće: | 1 |
| Dodatni držač za boce: | – |
| Posuda za kocke leda: | – |
| Lopatica za led: | – |
| Nogice za niveliranje: | + |
| Promjenjiv smjer otvaranja vrata: | + |
| OSTALO | |
| Rashladno sredstvo: | R600a |
| Količina rashladnog sredstva: | 0,038 kg |
| Kapacitet zaleđivanja: | – |
| Klimatska klasa: | N/ST |
| Broj kompresora: | 1 |
| PRIKLJUČAK | |
| Napon: | 220-240 V~ |
| Ukupna priključna snaga: | – |
| Struja: | 0,55 A |
| ENERGETSKA UČINKOVITOST | |
| Razred energetske učinkovitosti: | E |
| Potrošnja energije kWh/god: | 114 |
| Neto smještajni obujam volumen odjeljka za svježe namirnice (5°C): | 331 l |
| Neto smještajni obujam volumen odjeljka za zaleđene namirnice: | – |
| Broj zvjezdica: | – |
| Vrijeme porasta temperature: | – |
| Razina buke: | 40 dB(A) |
| PAKIRANJE | |
| Dimenzije zapakiranog proizvoda: | 180x65x63 cm |
| Masa aparata neto/bruto: | 50/56kg |
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Končar |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip uređaja | Hladnjaci |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 331 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 331 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 114 kWh/annum |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 170 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Bruto težina | 56 kg |