Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Asus RT-AC1200 V2, AC1200, Dual Band WiFi 6 RouterID EK000637547
Asus RT-AC1200 V2, AC1200, Dual Band WiFi 6 RouterID: EK000637547
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 39,04 €
Asus RT-AC1200 V2, AC1200, Dual Band WiFi 6 router
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Asus RT-AC1200 V2, AC1200, Dual Band WiFi 6 router
AC1200 dvopojasni Wi-Fi usmjerivač s četiri antene i roditeljskom kontrolom
- Istovremena propusnost od 300 Mbps (2,4 GHz) i 867 Mbps (5 GHz) za bežične performanse velike brzine.
- Uživajte u korisničkom sučelju ASUSWRT nadzorne ploče za jednostavno postavljanje i upravljanje vašim ruterom.
- Poboljšana pokrivenost i rad s više uređaja s četiri vanjske antene — po dvije za pojaseve od 2,4 GHz i 5 GHz.
- Napredna roditeljska kontrola pomaže vam zaštititi svoju djecu od ovisnosti o internetu. Možete ograničiti vrijeme kada svaki uređaj može pristupiti internetu primjenom zakazanih vremenskih ograničenja.
- Aplikacija ASUS Router olakšava vaš povezani život!
- Dvostruka WAN funkcija može povezati dvije WAN veze u isto vrijeme, kako bi se spriječio prekid rada mreže uzrokovan ISP-om.
Specifikacije
| Brand | Asus Open System |
| Model | RT-AC1200 V2 |
| Priključci | RJ45 for 10/100Mbps BaseT for WAN x 1 RJ45 for 10/100Mbps BaseT for LAN x 4 |
| Standard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), IPv4, IPv6, IEEE 802.11e, IEEE 802.11i |
| Antena | External antenna x 4, MIMO technology, 2.4GHz 2x2, 5GHz 2x2 |
| Mod rada | Access Point, Router |
| Prijenos podataka | 802.11a: up to 54 Mbps 802.11b: up to 11 Mbps 802.11g: up to 54 Mbps WiFi 4 (802.11n): up to 300 Mbps WiFi 5 (802.11ac): up to 867 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4GHz / 5GHz |
| Karakteristike | 16 MB Flash, 64 MB RAM |
| Sigurnost | Open system, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise, WPS, SSH, Firewall • Maximum Firewall Keyword Filter: 64 • Maximum Firewall Network Service Filter: 32 • Maximum Firewall URL Filter: 64 |
| Napajanje | AC Input: 110V~240V (50~60Hz) DC Output: 12 V with max. 0.5 A current |
| Dimenzije i masa | 177 x 126 x 34 mm, 271 g |
| Pakiranje | 1 x RT-AC1200 V2 Wi-Fi router 1 x Power adapter 1 x QSG 1 x Warranty card |
| Jamstvo | 3 godine |
| Tip proizvoda | Mrežna oprema |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Asus |
| Broj priključaka | 4 |
| Broj antena | 4 |
| Brzina LAN prijenosa | 100 Mb/s |
| WiFi standard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n), WiFi 5 (802.11ac), IPv4, IPv6, IEEE 802.11e, IEEE 802.11i |
| Wi-Fi brzina | 300 Mbps 2.4 GHz, 867 Mbps 5 GHz |