Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Asus RT-N12E, N300 RouterID EK000637544
Asus RT-N12E, N300 RouterID: EK000637544
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 21,96 €
Asus RT-N12E, N300 Router
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Asus RT-N12E, N300 Router
Wireless-N300 usmjerivač
- 300 Mbps velika brzina
- Plug-n-surf CD besplatna instalacija
- Vanjska 5dBi antena za bolju pokrivenost
(*Vrsta antene razlikovat će se ovisno o lokalnim propisima i zahtjevima u svakoj zemlji) - Ušteda energije: troši manje energije tijekom stanja mirovanja
- Podržava EZ WPS vezu
Specifikacije
| Brand | Asus Open System |
| Model | RT-N12E C1 |
| Priključci |
1 x RJ45 for 10/100 BaseT for WAN 4 x RJ45 for 10/100 BaseT for LAN |
| Standard |
IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n) IPv4, IPv6 |
| Antena |
Fixed antenna x 2 MIMO technology 2.4GHz 2x2 |
| Mod rada | Wireless router mode, Access point mode, Media bridge mode, Repeater mode, AiMesh node mode |
| Prijenos podataka |
802.11b: up to 11 Mbps 802.11g: up to 54 Mbps WiFi 4 (802.11n): up to 300 Mbps |
| Radna frekvencija | 2.4 GHz |
| Karakteristike | 8 MB Flash, 32 MB RAM |
| Napajanje |
AC Input: 110V~240V (50~60Hz) DC Output: 12 V with max. 0.5 A current |
| Dimenzije i masa | 168.9 g |
| Sadržaj pakiranja |
1 x RT-N12E C1 Router 1 x Warranty Card 1 x Power Supply |
| Jamstvo | 3 godine |
| Tip proizvoda | Mrežna oprema |
| Jamstvo | 3 god |
| Brand | Asus |
| Broj priključaka | 4 |
| Broj antena | 2 |
| Brzina LAN prijenosa | 100 Mb/s |
| WiFi standard | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, WiFi 4 (802.11n), IPv4, IPv6 |
| Wi-Fi brzina | 300 Mbps 2.4 GHz |