Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
DEWALT kombinirani čekić SDS - D25773KID EK000611274
DEWALT kombinirani čekić SDS - D25773KID: EK000611274
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.111,90 €
DEWALT kombinirani čekić SDS - D25773K Dewalt D25773K-QS je bušaći čekić od 10 kg sa SDS-Max nastavkom. Uređaj nudi vrhunske performanse za svoju težinu. Energija udara čekića je 1...
Saznaj više
Jamstvo: 1 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
DEWALT kombinirani čekić SDS - D25773K
Dewalt D25773K-QS je bušaći čekić od 10 kg sa SDS-Max nastavkom. Uređaj nudi vrhunske performanse za svoju težinu. Energija udara čekića je 19,40 J, a kapacitet bušenja betona je 52 mm.
Specifikacije
| Ulazna snaga: | 1700 W |
| Energija udarca: | 19,4 J |
| Broj okretaja u praznom hodu: | 145-290 o/min |
| Max bušenje beton: | 52 mm |
| Broj udaraca u minuti: | 1105-2210 u/min |
| Brand | DeWalt |
| Jamstvo | 1 + 2 god |
| Snaga | 1700 W |
| Snaga (kW) | 1.7 kW |
| Maks. br. okr. u slob. hodu | 290 okr/min |
| Broj udaraca | 2210 u/min |
| Snaga udarca | 19.4 J |
| Prihvat alata | SDS-Max |