Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
BOSCH Professional Kombinirani laser GCL 2-50 G SETID EK000603440
BOSCH Professional Kombinirani laser GCL 2-50 G SETID: EK000603440
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 334,99 €
BOSCH Professional Kombinirani laser GCL 2-50 G SET Izdržljiv dizajn s gumenim kućištem i utorenim staklima te klasom zaštite od prašine i prskanja vode IP 64 z...
Saznaj više
Dostavljamo već od 10.06.2026
Jamstvo: 2 + 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
BOSCH Professional Kombinirani laser GCL 2-50 G SET
- Izdržljiv dizajn s gumenim kućištem i utorenim staklima te klasom zaštite od prašine i prskanja vode IP 64 za lako podnošenja uvjeta u teškim okruženjima
- Prekidač za uključivanje/isključivanje i tipkovnica s jednim gumbom omogućuju jednostavnu upotrebu
- Zelene laserske linije i zelene vertikalne točke pružaju bolju vidljivost
Karakteristike
| Radno područje s prijamnikom, vrijednost: | 50 m |
| Točnost niveliranja: | ± 0,3 mm/m* (*plus odstupanje ovisno o upotrebi) |
| Projekcija: | 2 linije / 2 točke |
| Radna temperatura: | -10 – 45 °C |
| Temperatura skladištenja: | -20 – 70 °C |
| Radno područje s prijamnikom: | do 50 m |
| Klasa lasera: | 2 |
| Radno područje: | do 15 m |
| Radno područje za laserske točke, maks.: | 10 m |
| Područje niveliranja: | ± 4° |
| Vrijeme niveliranja: | 4 s |
| Zaštita protiv prašine i prskanja vode: | IP 64 |
| Napajanje strujom: | 4 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Navoj stativa: | 1/4" |
| Težina, cca.: | 0,58 kg |
| Boja laserske linije: | zelena |
| Boja varnih točaka: | zelena |
| Točnost okomitog pravca: | ± 0,7 mm/m* (*plus odstupanje ovisno o upotrebi) |
| Kompatibilni laserski prijamnici: | LR 7 |
| Radno područje, vrijednost: | 15 m |
| Brand | Bosch Professional |
| Jamstvo | 2 + 1 god |
| Maksimalni promjer radnog područja | 50 m |