COMMEL dvostruki mini prekidač, WiFiID EK000611159
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 18,69 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Mini smart prekidači omogućuju vam da postojeća rasvjetna tijela i prekidače u vašem domu pretvorite u smart uređaje s mogućnošću upravljanja na daljinu.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu moguće ga je ugraditi u razvodne i instalacijske kutije, ili direktno u rasvjetno tijelo.
Upravljajte postojećim uređajima i rasvjetom u vašem domu putem mobilne aplikacije ili automatizirajte njihov rad pomoću naprednih funkcija programiranja.
| Dimenzije | 45 x 44 x 16 mm |
| Max opterećenje | 2 x 150 W /2 x 500 W |
| Nazivni napon | 100 - 240 V~ |
| Stupanj zaštite | IP20 |
| Trajanje jamstva | 2 godine |
| WiFi | 2,4GHz, 802.11b/g/n; + 16dBm |
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Commel |
| Tip proizvoda | Ostalo za pametnu rasvjetu |