Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
BESTWAY bazen Color Wave - 280 x 157 x 46 cmID EK000309950
BESTWAY bazen Color Wave - 280 x 157 x 46 cmID: EK000309950
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 44,86 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
BESTWAY bazen na napuhavanje sa ugrađenim led lampicama koje mijenjaju boju dimenzija 280 x 157 x 46 cm oduševiti će Vaše najmlađe u vrućim ljetnim danima. Dvije zračne komore osiguravaju stabilnost bazena. Za rasvjetu koristi 4 baterije LR14. Kapacitet: 556 L. Za djecu od 3+ godine. Vaša djeca biti će oduševljena ovim svjetlećim poligonom za zabavu.
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Bestway |
| Boja | Dekorativno |
| Kapacitet bazena | 556 l |
| Oblik bazena | Ovalni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 157 cm |
| Visina | 46 cm |
| Duljina | 280 cm |