Umjetno božićno drvce - RENATA zelena - 240cmID EK000627175
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 199,90 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Umjetno drvce Renata je božićno drvce klasične strukture te ima vrlo prirodan izgled. Grančice su joj tanke i uske, imaju tvrdu, srednje zelenu iglicu (duljina iglice oko 3 cm). Na prevoju grane nalaze se kratke, otprilike 5 mm, tamno smeđe iglice koje granama božićnog drvca daju prirodan izgled.
Renata ima karakteristične šiljasto isječene grančice (s vanjske strane božićnog drvca), a punjenje joj čine klasično rezane grančice (grančice unutar božićnog drvca, bliže deblu).
Opis drvca:
visina drvca: 240cm
boja drvca: zelena
broj grana: 1225
promjer podnožja: 140cm
STALAK je uključen u paketu.
Materijal izrade: folija PVC/metal/plastika
Drvce se lako sastavlja te ga je također nakon blagdana lako pospremiti za sljedeću godinu.
Renata 240 cm se sastoji od tri dijela.
| Boja | Zelena |
| Masa | 14 kg |
| Brand | NB |
| Širina | 140 cm |
| Promjer | 140 cm |
| Tip drvca | Zeleno |
| Broj grana | 1225 |
| Tip proizvoda | Umjetno božićno drvce |
| Visina | 240 cm |