LG 32" LED TV 32LQ63006LA, Full HD, webOS Smart TV, HDR10 ProID EK000562296
Više saznaj ovdje.
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Najniža cijena u prethodnih 30 dana
Cijena
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 14.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Tip proizvoda Televizori
Brand LG
Boja Crna
Jamstvo 2 god
VESA standard 200 x 200
Vrsta zaslona LCD
Osvježavanje slike [Hz] 60 Hz
Energetska klasa F
Operativni sustav WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Tip TV-a SMART
Tehnologija LED
Rezolucija 1920 x 1080 (Full HD)
Osvjetljenje Direktno
Dijagonala 32 inch/82 cm