LG 65" NanoCell TV 65NANO81T3A, 4K UHD, webOS Smart TV, HDR10 ProID EK000616103
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Najniža cijena u prethodnih 30 dana
Cijena
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Tip proizvoda Televizori
Brand LG
Boja Crna
Jamstvo 2 god
VESA standard 300 x 300
USB 2.0 2 kom
Vrsta zaslona LED
Bluetooth Da
Osvježavanje slike [Hz] 60 Hz
Energetska klasa G
Operativni sustav WebOS
TV tuner DVB-T2/C/S2
Tip TV-a SMART
Tehnologija NanoCell
Rezolucija 3840 x 2160 (4K)
Osvjetljenje Direktno
HDMI 2.0 3 kom
Dijagonala 65 inch/165 cm