Školski ruksak, Klasičan, Target, ObliciID EK000598991
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta u košarici na ovaj proizvod!
- Cijena
- 46,90 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
SEUL CAMOUFLAGE GREEN 27237
Seul je novi proizvod u Target kolekciji školskih torbi 2022. Omogućuje brzo i organizirano korištenje djeci starijoj od 12 godina.
Organizirana školska torba Školska torba Seul ima jedan veliki, glavni pretinac za školske bilježnice i knjige, dodatni izduženi prednji džep za školske papuče i dodatni džep za sitnice. Sa strane školska torba ima dva mrežasta džepa za bocu vode i rupčiće, ključeve i slično.
Zapremina školske torbe je 26 I, što je dovoljno za sve što je potrebno osnovnoškolcu.
široke, podstavljene naramenice
Široke, podstavljene naramenice i prozračna stražnja strana daju veću upotrebljivost torbi jer je udobna za nošenje i bez znojenja.
Težina školske torbe Seul iznosi samo 560 g, što je čini jednom od lakših školskih torbi.
Kvalitetni 600D materijali s druge strane pružaju izvrsnu zaštitu za vaš sadržaj, bez obzira na vrijeme.
| Tip proizvoda | Školski pribor |
| Tip proizvoda (školski pribor) | Školski ruksaci |
| Brand | Target |
| Razred | Srednja škola |
| Spol | Muški |
| Motiv | Šarene |
| Vrsta torbe/ruksaka | Klasičan |
| Visina | 48 cm |
| Širina | 33 cm |
| Duljina | 17 cm |
| Težina | 560 g |