Gorenje štednjak K6351XCID EK000229642
Gorenje štednjak K6351XCID: EK000229642
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 557,43 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Gorenje štednjak K6351XC
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 5 god |
| Tip štednjaka | Kombinirani |
| Energetska klasa | A |
| Poklopac | Staklo |
| Zaslon | Da |
| Volumen pećnice | 71 l |
| Tip pećnice | Ventilatorska |
| Tip čišćenja pećnice | Hidroliza |
| Broj funkcija pećnice | 11 |
| Odmrzavanje | Da |
| Funkcija dodavanje pare | Ne |
| Teleskopske vodilice na izvlačenje | Ne |
| Mekano zatvaranje vrata | Da |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Pokazatelj preostale topline | Da |
| Funkcija vremena | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Visina | 85 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 52 kg |
| Bruto težina | 57 kg |