Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko hladnjak B1904NID EK000583408
Beko hladnjak B1904NID: EK000583408
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 294,99 €
Beko hladnjak B1904N
Saznaj više
Jamstvo: 2+5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Beko hladnjak B1904N
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2+5 god |
| Boja | Bijela |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Tip hladnjaka | Hladnjaci bez ledenice |
| Način hlađenja | Statički |
| Ukupni volumen | 126 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 126 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 0 l |
| Potrošnja električne energije | 92 kWh/annum |
| Buka (dB) | 29 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Alarm za otvorena vrata | Ne |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Ne |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 85.5 cm |
| Širina | 54 cm |
| Dubina | 55 cm |
| Neto težina | 25 kg |
| Bruto težina | 30 kg |