Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Midea hladnjak MDRF632FIE28ID EK000565882
Midea hladnjak MDRF632FIE28ID: EK000565882
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 799,00 €
Jamstvo: 5 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
MDRF632FIE28
| Tip proizvoda | Hladnjaci |
| Brand | Midea |
| Jamstvo | 5 god |
| Boja | Inox |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip hladnjaka | Side by side |
| Način hlađenja | No Frost |
| Ukupni volumen | 474 l |
| Volumen prostora hladnjaka | 305 l |
| Volumen prostora zamrzivača | 169 l |
| Potrošnja električne energije | 295 kWh/annum |
| Buka (dB) | 35 dB |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Ne |
| Alarm za otvorena vrata | Da |
| Dispenzer za vodu | Ne |
| Ledomat | Ne |
| Automatsko odmrzavanje hladnjaka | Da |
| Wifi ugrađen | Ne |
| Visina | 177.5 cm |
| Širina | 83.3 cm |
| Dubina | 65.3 cm |