Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Bosch perilica posuđa SMS6ZCI10EID EK000665436
Bosch perilica posuđa SMS6ZCI10EID: EK000665436
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.078,99 €
Bosch SMS6ZCI10E, Samostojeća perilica posuđa
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.07.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch SMS6ZCI10E, Samostojeća perilica posuđa
| Jamstvo | 2 god |
| Brand | Bosch |
| Energetska klasa | B |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 65 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 9 l |
| Buka (dB) | 40 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 8 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Ne |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Da |
| Wifi povezivanje | Da |
| Visina | 84.5 cm |
| Širina | 60 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Neto težina | 54.7 kg |
| Bruto težina | 56 kg |