Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Gorenje perilica posuđa GV642D90ID EK000580079
Gorenje perilica posuđa GV642D90ID: EK000580079
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš 6 paketa Finish tableta za pranje posuđa (6x30 tableta), odnosno 6 mjeseci besplatnog pranja posuđa!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 469,00 €
- Cijena
- 379,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
360,05 €
Gorenje perilica posuđa GV642D90
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Gorenje 2+3 godine garancije
Produljeno 5-godišnje jamstvo za Gorenje kućanske uređaje kupljene u Hrvatskoj odnosi se na perilice posuđa, perilice rublja, sušilice rublja i perilice-sušilice, odnosi se na 30 dana od dana kupnje prilikom registracije uređaja na vašem Gorenje korisničkom računu.
Gorenje perilica posuđa GV642D90
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Brand | Gorenje |
| Energetska klasa | D |
| Postavljanje proizvoda | Ugradbeni |
| Širina perilice posuđa | 60 cm |
| Potrošnja električne energije na 100 ciklusa | 83 kWh |
| Potrošnja vode (na jedan ciklus) | 11 l |
| Buka (dB) | 45 dB |
| Kapacitet (broj setova posuđa) | 14 |
| Broj programa | 6 |
| Brzi program | Da |
| Eco program | Da |
| Automatski program | Da |
| Intenzivni program | Da |
| Pola punjenja | Ne |
| Odgoda početka rada | Da |
| Zvučni signal završetka rada | Da |
| Automatsko otvaranje vrata | Da |
| Indikator sredstva za ispiranje (sjajila) | Da |
| Indikator soli | Da |
| Aquastop | Da |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 81.6 cm |
| Širina | 59.8 cm |
| Dubina | 55.5 cm |
| Neto težina | 31 kg |
| Bruto težina | 36 kg |