Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko ploča HIAG 64223 SXID EK000540606
Beko ploča HIAG 64223 SXID: EK000540606
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 199,99 €
Beko ploča HIAG 64223 SX
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko ploča HIAG 64223 SX
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Tip proizvoda | Ploče za kuhanje |
| Tip ploče | Plinska |
| Broj zona za kuhanje | 4 |
| Flexi Cook zona | Ne |
| Powerboost | Ne |
| Funkcija automatskog isključivanja | Da |
| Pokazatelj preostale topline | Ne |
| Funkcija vremena | Ne |
| Dječja sigurnosna zaštita | Ne |
| Wifi povezivanje | Ne |
| Visina | 4.6 cm |
| Širina | 58 cm |
| Dubina | 51 cm |
| Neto težina | 8.33 kg |
| Bruto težina | 9.6 kg |
