Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Beko zamrzivač B3RFNE314WID EK000659709
Beko zamrzivač B3RFNE314WID: EK000659709
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 579,99 €
Beko zamrzivač B3RFNE314W
Saznaj više
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Beko zamrzivač B3RFNE314W
| Tip proizvoda | Zamrzivači |
| Brand | Beko |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Energetska klasa | E |
| Postavljanje proizvoda | Samostojeći |
| Tip zamrzivača | Vertikalni |
| Ukupni volumen | 286 l |
| Potrošnja električne energije | 250 kWh/annum |
| Buka (dB) | 38 dB |
| Klimatski razred | SN-T |
| Odmrzavanje zamrzivača | Ručno |
| No Frost | Ne |
| Broj ladica/košara | 5 |
| Osvjetljenje unutrašnjosti | Da |
| Brzo zamrzavanje | Da |
| Promjena smjera otvaranja vrata | Da |
| Indikator otvorenih vrata | Bez zvučnog i svjetlosnog signala |
| Visina | 186.5 cm |
| Širina | 59.7 cm |
| Dubina | 70.9 cm |
| Neto težina | 71 kg |