Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Končar bojler EGV10P2RID EK000485697
Končar bojler EGV10P2RID: EK000485697
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 109,99 €
- Cijena
- 79,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
75,05 €
Brand: Končar Tip bojlera: Visokotlačni Zapremnina: 10 l Snaga: 2000 W Jamstvo: 36 mjeseca Dimenzije (VxŠxD): 32,4 x 32,4 x 31,5 cm
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| OPIS | |
|---|---|
| Boja: | bijela/siva |
| Broj artikla: | TYMC00 |
| EAN 13: | 3858884336176 |
| Volumen: | 10 l |
| NAMJENA | |
| Jedno ili više odljevnih mjesta: | + |
| Pričvršćenje: | okomito na zid – IZNAD izljevnog mjesta |
| Broj osoba uz prosječnu uporabu: | 1 |
| PRIKLJUČNE MJERE | |
| Širina: | 324mm |
| Visina: | 324mm |
| Dubina: | 315mm |
| Razmak priključaka za ulaz/izlaz vode: | 66mm |
| Priključak na vodovodnu mrežu: | 1/2″ |
| Masa praznog / s vodom: | 7,5/17,5 kg |
| KARAKTERISTIKE | |
| Radni tlak: | 7,5 bar |
| Vanjski odabir temperature: | hladno-75°C |
| Tvornički podešena temperatura: | – |
| Kotao od čeličnog emajliranog lima: | + |
| Mg zaštitna anoda: | + |
| Signalno svjetlo – rad grijala: | + |
| Pokazivač temperature: | – |
| Stupanj zaštite od vlage: | IP 24 |
| ELEKTRIČNA I FUNKCIONALNA SVOJSTVA | |
| Nazivna snaga: | 2000 W |
| Nazivni napon: | 230 V ~ |
| PAKIRANJE | |
| Dimenzije pakiranja D/Š/V: | 35/38,5/36,5 cm |
| Masa zapakiranog aparata: | 8,8 kg |
| Brand | Končar |
| Jamstvo | 3 god |
| Tip bojlera | Visokotlačni |