Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Whirlpool klima uređaj SPICR 309WID EK000523772
Whirlpool klima uređaj SPICR 309WID: EK000523772
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 459,99 €
Jamstvo: 2 + 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

2+3 godine garancije na klime
Ostvarite 2 godine redovne + 3 godine produžene garancije na Whirlpool klima uređaje.
Produžena garancije se ostvaruje ugradnjom i redovnim godišnjim servisom od strane ovlaštenog Whirlpool servisa.
Produžena garancije se ostvaruje ugradnjom i redovnim godišnjim servisom od strane ovlaštenog Whirlpool servisa.
Whirlpool klima uređaj SPICR 309W
- Energetski razred A++, za manju potrošnju energije.
- Funkcija 6TH SENSE, u kojoj senzor temperature automatski procjenjuje sobnu temperaturu i primjenjuje idealnu kombinaciju radnih funkcija kako bi vam ponudio maksimalnu udobnost.
- Jet funkcija, zahvaljujući ovoj inovativnoj funkciji, moguće je smanjiti temperaturu za 5°C u samo 10 minuta.
| TEHNIČKE KARAKTERISTIKE | |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Tip proizvoda | Klime za dom |
| Vrsta plina u sustavu | R32 |
| Neto težina unutarnje jedinice (kg) | 7,5 |
| Neto težina vanjske jedinice (kg) | 22 |
| Funkcija odvlaživanja | Da |
| Povezivanje | Ne |
| PERFORMANCE | |
| Energetska klasa grijanje | A+ |
| Energetska klasa hlađenje | A++ |
| Radna temperatura za hlađenje T° - vanjska temperatura | -15°C - 43°C |
| Radna temperatura za grijanje T° - vanjska temperatura | -10°C - 24°C |
| Jačina zvuka unutarnje jedinice | 52 |
| Jačina zvuka vanjske jedinice | 62 |
| DIMENZIJE | |
| Visina unutarnje jedinice | 27 |
| Širina unutarnje jedinice | 81,8 |
| Dubina unutarnje jedinice | 21,7 |
| Visina vanjske jedinice | 48,2 |
| Širina vanjske jedinice | 66 |
| Dubina vanjske jedinice | 24 |

9000 BTU Split 9-18Kapacitet hlađenja od 9000 BTU, preporučuje se za prostorije između 9 - 18 m2.

Energetski razred hlađenja A++ENERGETSKI RAZRED A ++ Velika energetska učinkovitost hlađenja. Sa svojom energetskom ocjenom A++, ovaj Whirlpool uređaj omogućit će vam da uživate u optimalnim performansama i izvrsnoj potrošnji energije.

NAČIN UŠTEDE ENERGIJENAČIN UŠTEDE ENERGIJE Uštedite energiju do 41% u usporedbi s normalnim načinom rada.

Novi plin R32EKOLOŠKI PLIN R32 S novim plinom R32 utjecaj na globalno zagrijavanje je mnogo manji, a uređaj ima manje emisije CO2 Smanjite svoj utjecaj na okoliš!

Tihi način radaTIHI NAČIN RADA Ova opcija omogućuje proizvodu da radi uz nisku razinu buke kako bi se postiglo tiho i ugodno okruženje.

Tehnologija 6TH SENSETEHNOLOGIJA 6th SENSE Zahvaljujući senzoru temperature, ekskluzivna tehnologija 6th SENSE može automatski odabrati najprikladniji način rada za vas.

ReverzibilanREVERZIBILNI KLIMA UREĐAJ, pametna opcija za zimu. Uživajte u svježem zraku tijekom vrućeg ljeta, kao iu ugodnoj atmosferi zimi zahvaljujući funkciji grijanja vašeg klima uređaja.

Mlazna funkcijaJET FUNKCIJA Snižava temperaturu za 5°C u samo 10 minuta.

Oko UAROUND U FUNKCIJA Zahvaljujući temperaturnom senzoru unutar daljinskog upravljača, vaša idealna temperatura bit će postavljena oko vas, čineći da se osjećate ugodnije.

Daljinski upravljačDALJINSKI UPRAVLJAČ Daljinski upravljač jednostavan za korištenje za aktiviranje svih funkcija i dobivanje najboljeg od vašeg klima uređaja.

Zračni filter s aktivnim ugljenomUgljeni filtar apsorbira zagađivače iz zraka kao što su pelud, prašina, dlaka kućnih ljubimaca i mirisi, duhanski dim, plijesan.
| Brand | Whirlpool |
| Jamstvo | 2 + 3 god |
| Boja | Bijela |
| Učinak grijanja | 2 kW |
| Učinak hlađenja | 2.6 kW |
| Tip unutarnje jedinice | Zidna jedinica |
| Tip jedinice | Set (unutarnja + vanjska) |
| Namjena klima prema prostoru | od 5 do 25 m2 |
| Energetski razred grijanja | A+ |
| Energetski razred hlađenja | A++ |
| Rashladno sredstvo | R32 |
| SEER koeficijent | 6.1 |
| SCOP koeficijent | 4 |
| Nominalna ulazna snaga hlađenja | 2.6 kW |
| Područje rada u modu grijanja | -10≤T≤24°C |
| Područje rada u modu hlađenja | -15≤T≤43°C |
| Buka - UJ | 56 dB |
| Buka - VJ | 62 dB |
| Visina unutarnje jedinice | 27 cm |
| Širina unutarnje jedinice | 81.8 cm |
| Dubina unutarnje jedinice | 21.7 cm |
| Neto težina unutarnje jedinice | 7.5 kg |
| Visina vanjske jedinice | 48.2 cm |
| Širina vanjske jedinice | 66 cm |
| Dubina vanjske jedinice | 24 cm |
| Neto težina vanjske jedinice | 22 kg |
Hlađenje
Grijanje