Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Bosch mikser MFQ3555ID EK000526925
Bosch mikser MFQ3555ID: EK000526925
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 69,00 €
Bosch MFQ3555, Ručni mikser
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bosch MFQ3555, Ručni mikser
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 350 W |
| Broj brzina | 5 |
| Turbo funkcija | Da |
| Zapremnina posude | 1 l |
| Materijal posude | Plastika |
| Planetarni sustav miješanja | Ne |
| Blender uključen | Ne |
| Sjeckalica uključena | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 14.1 cm |
| Širina | 20.1 cm |
| Dubina | 7.7 cm |
| Neto težina | 1.9 kg |