Gorenje kuhinjski robot MMC1500PSID EK000670063
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
PREMIUM VISA POGODNOST: Plati Premium VISA karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se dodatnih 10% popusta! Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.5.2026. ili do isteka zaliha.
Besplatna dostava za odabrane načine isporuke! Ponuda vrijedi do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš tavu CW01EFP!
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
Promocija traje do 06.07.2026.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 199,99 €
- Cijena
- 139,00 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
| Tip proizvoda | Mikseri sa posudom |
| Brand | Gorenje |
| Jamstvo | 2 god |
| Snaga miksera | 1500 W |
| Broj brzina | 8 |
| Turbo funkcija | Ne |
| Zapremnina posude | 7 l |
| Materijal posude | Nehrđajući čelik |
| Planetarni sustav miješanja | Da |
| Blender uključen | Ne |
| Sjeckalica uključena | Ne |
| Nastavak za mljevenje mesa uključen | Ne |
| Procesor hrane uključen | Ne |
| Cjediljka za agrume uključena | Ne |
| Visina | 37.3 cm |
| Širina | 41.2 cm |
| Dubina | 26.6 cm |
| Neto težina | 6.9 kg |