Philips usisavač Aqua Trio Pro FC7088/01ID EK000268153
Philips usisavač Aqua Trio Pro FC7088/01ID: EK000268153
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 464,53 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Philips usisavač Aqua Trio Pro FC7088/01.
| Tip proizvoda | Štapni usisavači |
| Brand | Philips |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Vrsta | Električni |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 0.8 l |
| 2u1 | Ne |
| 3u1 (usisavanje, brisanje i ručna jedinica) | Da |
| Mokro usisavanje | Da |
| LED osvjetljenje | Ne |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Visina | 39.5 cm |
| Širina | 39 cm |
| Dubina | 79 cm |
| Neto težina | 6.7 kg |