Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Miele usisavač Boost CX1 125 Gala EditionID EK000579286
Miele usisavač Boost CX1 125 Gala EditionID: EK000579286
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 329,00 €
- Cijena
- 289,00 €
Miele usisavač Boost CX1 125 Gala Edition
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe

Ostvarite 125 tjedana besplatnog produženog jamstva
Produljenje jamstva za dodatnih 125 tjedana (uz 2 godine Miele jamstva) posebna je dodatna značajka samo za promotivne uređaje 125 Gala Edition. Produljeno jamstvo potrebno je aktivirati putem Miele aplikacije unutar 30 dana od kupnje uređaja.
| Tip proizvoda | Usisavači bez vrećice |
| Brand | Miele |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Snaga usisivača | 890 W |
| Buka (dB) | 78 dB |
| Kapacitet spremnika za prašinu | 1 l |
| Radni domet | 10 m |
| Duljina kabela | 6.5 m |
| Antialergijski filter | Ne |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 7.8 kg |