Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Bosch usisavač BGLS4HYG2ID EK000310032
Bosch usisavač BGLS4HYG2ID: EK000310032
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 195,10 €
Bosch usisavač BGLS4HYG2
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Bosch usisavač BGLS4HYG2
| Brand | Bosch |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Snaga usisivača | 700 W |
| Buka (dB) | 69 dB |
| Volumen vrećice | 4 l |
| Radni domet | 10 m |
| Duljina kabela | 7 m |
| Antialergijski filter | Da |
| Četka za parkete | Da |
| Četka za uklanjanje dlaka kućnih ljubimaca | Ne |
| Neto težina | 6 kg |