Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Samsung 32" Odyssey Neo G8 Gaming monitor LS32BG850NPXEN, VA 4K UHD, 240Hz, 1ms, AMD FreeSync Premium Pro, 2x HDMI, DisplayPort, USB Hub, Pivot, ZakrivljenID EK000547820
Samsung 32" Odyssey Neo G8 Gaming monitor LS32BG850NPXEN, VA 4K UHD, 240Hz, 1ms, AMD FreeSync Premium Pro, 2x HDMI, DisplayPort, USB Hub, Pivot, ZakrivljenID: EK000547820
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.449,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.376,55 €
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Monitori |
| Jamstvo | 3 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Samsung |
| Pivot | Da |
| Veličina zaslona | 32 " |
| Vrsta ekrana | Zakrivljeni |
| Tip rezolucije | 4K/UHD |
| Panel | VA |
| Osvježavanje slike [Hz] | 240 Hz |
| Vrijeme odziva [ms] | 1 ms |
| Zvučnici | Ne |
| Vidljivi kut | 178° (H) / 178° (V) |
| Svjetlina [cd/m2] | 350 cd/m2 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| HDMI | Da |
| Broj HDMI | 2 |
| DVI | Ne |
| VGA | Ne |
| DisplayPort | Da |
| Broj DisplayPort | 1 kom |