MAKITA aku lančana pila UC012GZ (40V, 40 cm, 0.325, bez akumulatora)ID EK000771706
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 691,25 €
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 1 + 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akumulatorska lančana pila 40V max XGT
Makita akumulatorska lančana pila iz XGT serije pruža iznimnu snagu i učinkovitost zahvaljujući 40 V max Li-ion sustavu. Opremljena je vodilicom od 400 mm i postiže brzinu lanca do 25,5 m/s, što ju čini pogodnom za zahtjevne poslove rezanja drva i održavanje u profesionalnim uvjetima. Zahvaljujući snažnom motoru od 1,6 kW, nudi performanse usporedive s benzinskim pilama, uz nižu razinu buke i vibracija te bez emisije ispušnih plinova.
Tehničke karakteristike
| Napon akumulatora | 40 V max XGT |
| Kapacitet akumulatora | 4,0 / 5,0 / 8,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Zapremina ulja | 0,26 l |
| Korak lanca | 0,325" |
| Širina utora | 1,1 mm |
| Dužina vodilice | 400 mm |
| Brzina lanca | 0 – 25,5 m/s |
| Snaga | 1,6 kW |
| Buka (zvučni tlak) | 94,0 dB(A) |
| Buka (zvučna snaga) | 102,0 dB(A) |
| Buka odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije (piljenje) | 4,4 m/s² |
| Vibracije odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 807 x 230 x 275 mm |
Uvjet za produljenje jamstva je da registrirate Vaš uređaj unutar 4 tjedna nakon kupnje. (Dvogodišnja garancija za Li-ion akumulatore).
Dodatno jamstvo možete registrirati ovdje.
| Brand | Makita |
| Jamstvo | 1 + 2 god |
| Duljina vodilice | 40 cm |
| Napon akumulatora | 40 V |