Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MAKITA akumulatorska pila za grane DUC150Z (18V, 150mm, bez aku) - SAMO ALATID EK000638309
MAKITA akumulatorska pila za grane DUC150Z (18V, 150mm, bez aku) - SAMO ALATID: EK000638309
Uštedi do 120 € uz kodove! Akcija traje od 11.05. u 9h do 18.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 230,57 €
- Cijena
- 219,04 €
Do 120€ uštede uz kod
Akumulatorska pila za obrezivanje DUC150Z Kompaktna i snažna, za obrezivanja stabala ili voćnjaka, a praktična je i za izradu drvenih struktura Auto...
Saznaj više
Dostavljamo već od 13.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Akumulatorska pila za obrezivanje DUC150Z
- Kompaktna i snažna, za obrezivanja stabala ili voćnjaka, a praktična je i za izradu drvenih struktura
- Automatsko podmazivanje lanca
- Poluga za otključavanje za sprječavanje slučajnog uključivanja
- Pomični štitnik pokriva vrh oštrice i postupno se otvara kako pila reže dublje u granu
- Zamjena i zatezanje lanca pile bez uporabe alata
Specifikacije
| Napon akumulatora | 18 V LXT |
| Kapacitet akumulatora | 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah |
| Vrsta akumulatora | Li-ion |
| Zapremnina ulja | 0,055 l |
| Korak lanca | 0,325 " |
| Širina utora | 1,1 mm |
| Dužina vodilice | 150 mm |
| Brzina lanca | 8 m/s |
| Snaga | 0,32 kW |
| Buka: zvučni tlak | 79,0 dB(A) |
| Buka: zvučna snaga | 87,0 dB(A) |
| Buka: odstupanje (K) | 3,0 dB(A) |
| Vibracije: piljenje | 4,8 m/s² |
| Vibracije: odstupanje (K) | 1,5 m/s² |
| Dimenzije (D x Š x V) | 459 x 90 x 249 mm |
| Masa | 2,0 kg |
| Brand | Makita |
| Duljina vodilice | 15 cm |
| Napon akumulatora | 18 V |