EINHELL Professional akumulatorski zidni nosač za vrtno crijevo GP-HR 18/30 WH Li SoloID EK000840798
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 179,90 €
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Akumulatorski kolut za crijevo (voda)
GE-HR 18/30-1 WH Li-Solo
- Član Power X-Change obitelji, potrebna 1 × 18 V baterija
- Za vrtna crijeva duljine do 30 m, 12,5 mm (1/2")
- 2-u-1: stacionarno i mobilno (kolica dostupna zasebno)
- Vrtno crijevo kontinuirano izvlačivo
- Namatanje crijeva pritiskom na gumb
- Automatsko zaustavljanje motora štiti od oštećenja
- Vođenje crijeva za ravnomjerno uvlačenje bez savijanja
- Četke na ulazu za čišćenje crijeva tijekom povratnog uvlačenja
- Jedinica zakretljiva do 180°
- Praktičan servisni poklopac za brzu zamjenu crijeva
- UV i prskanjem zaštićeno kućište za otpornost na vremenske uvjete
- Ručka za nošenje i udubljenja za prihvat olakšavaju transport
- Odvod ostatne vode protiv vlage u kućištu
- Mogućnost pohrane priključnog crijeva
- Patentirani sustav vođenja i pričvršćivanja crijeva
- Uključuje zidni nosač (s vijcima i tiplama) za praktičnu zidnu montažu
- Uključuje priključke za slavinu 21 mm (1"), 26,5 mm (1/2"), 33,3 mm (3/4")
- Uključuje 1,5 m dugo priključno crijevo Ø 12,5 mm (1/2")
- Uključuje Stopper-Ball kuglu za montažu na crijevo promjera 12,5 mm (1/2")
- Uključuje 2 x brze spojnice s Aquastopom
- Isporuka bez vrtnog crijeva
- Isporuka bez baterije i punjača (dostupni zasebno)
Opis proizvoda
S Einhell akumulatorskim zidnim nosačem za vrtno crijevo GE-HR 18/30-1 WH Li-Solo navodnjavanje vrta postaje jednostavnije nego ikad. Ručno namatanje crijeva zahvaljujući snažnoj 18 V Power X-Change bateriji postaje stvar prošlosti. Zidni nosač isporučuje se bez vrtnog crijeva i idealan je ako već posjedujete vlastito vrtno crijevo. Pritiskom na gumb moguće je automatski namotati vrtno crijevo duljine do 30 m i maksimalnog promjera 12,5 mm (1/2"). Slobodno pomična Stopper-Ball kugla, prikladna za crijeva promjera 12,5 mm (1/2"), osigurava automatsko zaustavljanje motora i sprječava oštećenja. Tijekom namatanja, vođenje crijeva i četke na ulazu osiguravaju čisto uvlačenje bez savijanja. Crijevo se može kontinuirano izvlačiti. Kućište je izrađeno od UV i prskanjem zaštićene plastike, čime se osigurava visoka otpornost na vremenske uvjete. Odvod ostatne vode odvodi vlagu iz kućišta. Uređaj se može koristiti stacionarno ili mobilno. Zahvaljujući priloženom zidnom nosaču, uređaj se može pričvrstiti na zid kuće ili šupe te zakretati za 90° ulijevo i udesno. Fiksno montirano priključno crijevo duljine 1,5 m, promjera 12,5 mm (1/2"), i priloženi standardni priključci za slavinu (1", 1/2", 3/4") omogućuju jednostavno spajanje na vodovodnu slavinu. Zasebno dostupna kolica omogućuju mobilno navodnjavanje travnjaka. U isporuku su uključene i dvije brze spojnice s Aquastopom. Isporuka je bez baterije, punjača i vrtnog crijeva, koji su dostupni zasebno.
Tehnički podaci
| Broj baterija uključenih u isporuku | 0 pcs |
|---|---|
| Broj punjača uključen u isporuku | 0 pcs |
| Duljina spojnog crijeva | 1.5 m |
| IP vrsta zaštite | IPX4 |
| Min. preporuka PXC baterije | Sve baterije |
| Napon motora | 18 V |
| Promjer spojnog crijeva | 12.5 mm |
| Raspon zakretanja koluta za crijevo | 90 ° |
| Težina proizvoda | 5.39 Kg |
| Tip proizvoda | Dodaci za navodnjavanje |
| Brand | Einhell |
| Jamstvo | 2 god |