Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
TATAY košara za rublje Millenium 60 l, polipropilen, granitID EK000484355
TATAY košara za rublje Millenium 60 l, polipropilen, granitID: EK000484355
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 19,99 €
Millenium košara za rublje sive boje te modernog i praktičnog dizajna čime se uklapa u svaku kupaonicu ili sobu. Izbočina na poklopcu može poslužiti kao ručka za nošenje. Izrađena je od kvalitetnog...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Millenium košara za rublje sive boje te modernog i praktičnog dizajna čime se uklapa u svaku kupaonicu ili sobu. Izbočina na poklopcu može poslužiti kao ručka za nošenje. Izrađena je od kvalitetnog polipropilena. Zapremnina je 60L, a dimenzija 64 x 35.5 x 42 cm.
| Tip proizvoda | Košare za rublje |
| Boja | Siva |
| Glavni materijal | Polipropilen |
| Dužina (cm) | 35.5 cm |
| Brand | Tatay |
| Visina | 64 cm |
| Širina | 42 cm |
| Zapremnina | 60 l |