Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik LED traka sa senzorom na pokret 17074 (Ø0 cm), E27, IP65, žutaID EK000571347
Vidik LED traka sa senzorom na pokret 17074 (Ø0 cm), E27, IP65, žutaID: EK000571347
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 23,54 €
LED traka sa senzorom na pokret 17074 Grlo: E27 Broj izvora: 0 Max.snaga žarulje: 1.2x3W Žarulje uključene: Ugrađeni LED Promjer / širina ...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
LED traka sa senzorom na pokret 17074
- Grlo: E27
- Broj izvora: 0
- Max.snaga žarulje: 1.2x3W
- Žarulje uključene: Ugrađeni LED
- Promjer / širina (u mm): 0
- Visina (u mm): 0
- Napon / Frekvencija: 12v~50/60Hz
- Materijal: PCB + bakar + diode + silikon
- IP zaštita: IP65
- Ostalo: 1 senzor, samoljepljiva traka, priključak za struju uključen, duljina 1.2 m
| Dubina | 0 cm |
| Tip proizvoda | LED trake |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Glavni materijal | PCB |
| Brand | Vidik |
| Visina | 0 cm |
| Širina | 0 cm |
| Snaga | 3.6 W |
| Vrsta grla | E27 |