Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Podna svjetiljka FLOOR, E27, crno/bakrenaID EK000501467
Podna svjetiljka FLOOR, E27, crno/bakrenaID: EK000501467
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 180,00 €
Podna svjetiljka FLOOR, crno/bakrena, metal, 30 x 17 cm, visina 120 cm, promjer sjenila 17 cm, visina 16 cm, duljina kabla 200 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 18.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Podna svjetiljka FLOOR, crno/bakrena, metal, 30 x 17 cm, visina 120 cm, promjer sjenila 17 cm, visina 16 cm, duljina kabla 200 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Podne svjetiljke |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 120 cm |
| Širina | 30 cm |