Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Vidik stolna svjetiljka 20304 (Ø16 cm), E27, IP2O, sivaID EK000571416
Vidik stolna svjetiljka 20304 (Ø16 cm), E27, IP2O, sivaID: EK000571416
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 36,31 €
Elegantna stolna svjetiljka sa okruglim metalnim postoljem u kombinaciji mliječnog bijelog stakla, osvježit će Vaš stol ili noćni ormarić. Ukrasite svoj dom ovakvim dekoracijama i učinite...
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Elegantna stolna svjetiljka sa okruglim metalnim postoljem u kombinaciji mliječnog bijelog stakla, osvježit će Vaš stol ili noćni ormarić. Ukrasite svoj dom ovakvim dekoracijama i učinite ga ljepšim. Stolna svjetiljka modernog je dizajna i pružit će dodatno osvjetljenje u vašem domu. Stolna svjetiljka se uključuje i isključuje pomoću prekidača.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 40W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 160
- Visina (u mm): 185
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Staklo + metal
- IP zaštita: IP20
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 18.5 cm |
| Širina | 16 cm |
| Dubina | 16 cm |