Stropna lampa Flower, E27, crnaID EK000484208
Stropna lampa Flower, E27, crnaID: EK000484208
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 128,93 €
Metalna stropna lampa modernog dizajna sa staklenim kuglama, dimenzija 64 x 64 cm, visine 30 cm, E 27 Max 40 W
Saznaj više
Dostavljamo već od 30.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Metalna stropna lampa modernog dizajna sa staklenim kuglama, dimenzija 64 x 64 cm, visine 30 cm, E 27 Max 40 W
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Boja | Crna |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Visina | 30 cm |
| Širina | 64 cm |
| Dubina | 64 cm |