Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna LED svjetiljka MATTIA (45x45 cm), IP20, crnaID EK000568110
Stropna LED svjetiljka MATTIA (45x45 cm), IP20, crnaID: EK000568110
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 89,73 €
- Cijena
- 69,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Ova elegantna stropna svjetiljka impresionira svojim modernim dizajnom. Ova svjetiljka dimenzija 45x45 cm sastoji se od kvadratnog crnog mat okvira s integriranim LED pločama, koji je pričvršćen na...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova elegantna stropna svjetiljka impresionira svojim modernim dizajnom. Ova svjetiljka dimenzija 45x45 cm sastoji se od kvadratnog crnog mat okvira s integriranim LED pločama, koji je pričvršćen na crnu pravokutnu podlogu na stropu.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Svjetlosna snaga | 1860 lm |
| Snaga | 30 W |
| Energetska klasa | E |
| Vrsta grla | LED |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 5 cm |
| Širina | 45 cm |
| Dubina | 45 cm |