Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna svjetiljka CARRY (Ø 53 cm), LED, IP20, bijelaID EK000568168
Stropna svjetiljka CARRY (Ø 53 cm), LED, IP20, bijelaID: EK000568168
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 128,19 €
- Cijena
- 99,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Stropna svjetiljka jednostavnog izgleda CARRY (Ø 53 cm) nadmašuje svoje funkcije. Jednostavno zato što se može univerzalno koristiti u neutralnom, bijelom metalu sa srebrnim okvirom i prozirnim akr...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stropna svjetiljka jednostavnog izgleda CARRY (Ø 53 cm) nadmašuje svoje funkcije. Jednostavno zato što se može univerzalno koristiti u neutralnom, bijelom metalu sa srebrnim okvirom i prozirnim akrilnim staklom. Svjetiljka ima isporučeni daljinski upravljač, s tim možete promijeniti boje (uključujući RGB žarulju od 5 W) i popraviti. Kao i boje, također možete promijeniti i spremiti temperaturu boje od 3000K do 6000K. Osim toga, možete prigušiti svjetlo po želji i potrebi, stvarajući ugodniju životnu atmosferu. Uključena LED žarulja od 30 W osigurava do 1500 lumena jakog svjetla. Postavite zapanjujuće svjetlosne naglaske s ovom prekrasnom stropnom svjetiljkom s dekorom Sparkle. Ova Smartlight lampica jednostavna je za rukovanje pomoću aplikacije Tuya Smart (Android TM /IOS). Glasovna kontrola jednostavna je uz Amazon Echo Tm i Google Home.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | GLOBO |
| Temperatura boje | 6500 K |
| Svjetlosna snaga | 1800 lm |
| Snaga | 30 W |
| Energetska klasa | F |
| Vrsta grla | LED |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 8.3 cm |
| Širina | 53 cm |
| Dubina | 53 cm |