Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna svjetiljka KLEMENS (Ø50 cm), LED, sivaID EK000568280
Stropna svjetiljka KLEMENS (Ø50 cm), LED, sivaID: EK000568280
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 115,36 €
- Cijena
- 89,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Stropna svjetiljka KLEMENS impresionira svojom ljepotom i funkcionalnošću. Okruglo, zatamnjeno unutarnje svjetlo s opal akrilnim staklom očarava vaš životni prostor elementima dekoracije Sparkle. O...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Stropna svjetiljka KLEMENS impresionira svojom ljepotom i funkcionalnošću. Okruglo, zatamnjeno unutarnje svjetlo s opal akrilnim staklom očarava vaš životni prostor elementima dekoracije Sparkle. Obrađeni kromirani prsten ponovno začinjuje dizajn ove svjetiljke. Pomoću uključenog daljinskog upravljača boja ove svjetiljke može se mijenjati ili popravljati. Zahvaljujući integriranoj 40Watt LED žarulji, ova stropna svjetiljka pruža do 2140 lumena snažno svjetlo sa svijetlom bojom od toplo bijele 3000 Kelvin do hladno bijele 6000 Kelvin. Uključena RGB žarulja omogućuje vašoj sobi da sjaji u različitim bojama. Osim toga, ova svjetiljka ima noćno svjetlo ili memorijsku funkciju. Ovo prekrasno unutarnje svjetlo pogodno je za spavaće sobe, dječje, hodnike i dnevne sobe.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | GLOBO |
| Temperatura boje | 6000 K |
| Svjetlosna snaga | 2140 lm |
| Snaga | 40 W |
| Energetska klasa | E |
| Vrsta grla | LED |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 9 cm |
| Širina | 50 cm |
| Dubina | 50 cm |