Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Stropna svjetiljka SAPANA (Ø42 cm), LED, IP44, pravokutna, bijelaID EK000568118
Stropna svjetiljka SAPANA (Ø42 cm), LED, IP44, pravokutna, bijelaID: EK000568118
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 51,28 €
- Cijena
- 44,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Ova kvadratna stropna svjetiljka (42x42cm) serije uljepšava vaše sobe drugim izvorom svjetlosti. Bijeli okvir obavija integriranu LED žarulju koja emitira ugodno toplo bijelo svjetlo, a također ima...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova kvadratna stropna svjetiljka (42x42cm) serije uljepšava vaše sobe drugim izvorom svjetlosti. Bijeli okvir obavija integriranu LED žarulju koja emitira ugodno toplo bijelo svjetlo, a također ima pozadinsko svjetlo i memorijsku funkciju.
| Tip proizvoda | Stropna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Bijela |
| Brand | GLOBO |
| Temperatura boje | 3000 K |
| Svjetlosna snaga | 2300 lm |
| Snaga | 24 W |
| Energetska klasa | E |
| Vrsta grla | LED |
| IP zaštita | IP44 |
| Glavni materijal | Plastika |
| LED | Da |
| Žarulja uključena | Da |
| Visina | 2.5 cm |
| Širina | 42 cm |
| Dubina | 42 cm |